Калькулятор прибутку
uk
+38 (098) 555-70-19
+38 (066) 555-70-16
Замовити зворотній дзвінок
Главная > Блог > Дослідження > Вирішення проблеми гербіцидного стресу.

Вирішення проблеми гербіцидного стресу.

Щороку в боротьбі з бур’янами ми стикаємось з проблемою під назвою «Гербіцидна яма». Оскільки культурна рослина має лише часткову стійкість до використовуваних гербіцидів – вона отримує опіки, в ній блокуються процеси фотосинтезу, зупиняється вегетативний та генеративний ріст та розвиток.

Часто гербіцидна обробка припадає перед, або в ключові фази розвитку рослин, що негативно впливає на закладку рядів качана, зменшення розміру корзинки, абортації нижніх бобів та інші.
Тобто, після обробки гербіцидами рослини відчувають сильний стрес, що призводить до зниження врожаю.

 

Компанія «Цеоліт» для вирішення проблеми гербіцидного стресу пропонує:

Комплекс «ЦЕОВІТ Антистрес Універсал»+ «ЦЕОВІТ Антистрес зав’язь»:

Використання:

Сумісна обробка для запобігання чи повного зняття фактору стресу з оброблюваних культур з збагаченням та накопиченням в них поживних речовин для закладки максимального потенціалу рослини з підсиленням дії на бур’яни .

Відновлення рослини після використання гербіциду, механічного пошкодження чи погодними катаклізмами.

Унікальні переваги комплексу:
1. Завдяки біополімерній плівці полісахаридів, розчин рівномірно розподіляється по поверхні листків, що забезпечує якісне засвоєння як елементів живлення, так і гербіцидів
2. Комплекс елементів живлення в халатній формі, органічних та амінокислот забезпечує швидке транспортування складових робочого розчину по всій рослині.
3. Завдяки високому вмісту амінокислот, вітамінів і мікроелементів (Fe, Zn), відповідають за процеси росту коренів – підвищується опір рослин до гербіцидних та інших стресів
4. Вміст гормонів росту – ауксинів, цитокинінів, гіберелінів та промотора біосинтезу ендогенних фітогормонів власного виробництва – зменшує вміст в рослині гормонів стресу та старіння (абцизової кислоти) заміщуючи гормонами росту та розвитку.
5. Швидко виводить рослину з стресу, повністю відновлює рослини від пошкоджень гербіцидами.

Норми внесення:

Бакова суміш:
«ЦЕОВІТ Антистрес Універсал» – 1-1,5 л/га + «ЦЕОВІТ Антистрес Зав’язь» – 0,5-1 л/га, з одночасним внесенням карбоміду – 5 кг/га

 

0 / 5
Напишіть нам
чекайте...
Коментарі
Top
Навігація
Зв'язок

+38 (099) 256-96-89
+38 (098) 547-78-00