Калькулятор прибутку
uk
+38 (098) 555-70-19
+38 (066) 171-28-46
Замовити зворотній дзвінок
Главная > Блог > Дослідження > Некоренева обробка соняшника препаратами “ЦЕОВІТ” – запорука високого врожаю!

Некоренева обробка соняшника препаратами "ЦЕОВІТ" - запорука високого врожаю!

Соняшник, як і будь-яка інша культура у найбільш критичні періоди потребує забезпечення необхідною кількістю макро- та мікроелементами. Особливо чутливий соняшник до не­стачі бо­ру, надто під час по­су­хи і на кар­бо­нат­них грунтах. Бор за­без­пе­чує про­ро­с­тан­ня пил­ку і запліднен­ня квіток, а за йо­го не­стачі мо­лоді ли­ст­ки силь­но де­фор­му­ються че­рез відми­ран­ня тка­нин біля їхньої ос­но­ви, рос­ли­ни відста­ють у рості, го­ло­вки де­фор­мо­вані, сім’ян­ки нерівномірні, точ­ки рос­ту відми­ра­ють.

Включення мікроелементів в систему підживлення соняшника покращує мінеральне живлення рослин, суттєво збільшує кількість і якість врожаю.

Найкращим рішенням для запобігання стресовим умовам, та з метою підвищення врожайності та олійності культури є застосування комплексів ТМ “ЦЕОВІТ”

Комплекс №1

“Цеовіт Старт” (3,0 л/т) + “Цеовіт моно Бор” (0,5 л/га)+ “NPS-1” (10,0 л/га)

Затрати на 1 га складають – 726,25 грн.

Результати досліджень ефективності комплексу:  (Комплекс був внесений у фазу 2-4 листочка – 12.05.2019 р., Поле Знань, с. Панфіли, Яготинський р-он, Київська обл.)

  • знімає стрес від дії гербіциду;
  • прискорює розвиток кореневої системи;
  • стимулюється закладка репродуктивних органів;
  • підвищується стійкість проти хвороб.

Комплекс №2

“Цеовіт Полісульфід” (1,5 л/т) + “Цеовіт моно Бор” (1,0 л/га) + “NPS-1” (10.0 л/га)

Затрати на 1 га складають 585,0 грн.

Результати досліджень ефективності комплексу:  (Комплекс був внесений у фазу 4-6 листочків – 23.05.2019 р., Поле Знань, с. Панфіли, Яготинський р-он, Київська обл.)

  • забезпечує формування максимального урожаю та інтенсивне нарощення вегетативної маси;
  • підвищує стійкість до хвороб

Обробка у фазу 2-4 листочка сприяла прискореному розвитку кореневої системи.  Це дуже важливо у стресових посушливих умовах, і хоча велика кількість опадів цього року практично зневілювала дію добрив, однак ефект все ж таки помітний.
Друга обробка сприяла закладанню генеративних органів та зміцненню стовбура, що у майбутньому позитивно вплине на стійкість до вилягання.
Доведено: Некоренева обробка соняшника препаратами “ЦЕОВІТ” формує добрий старт рослинам, сприяє закладанню високого урожаю та олійності. Прибавка урожайності досягає 22-28%, що надає додатковий прибуток на рівні 12,0-16,0 тис.грн/га.

 

0 / 5
Напишіть нам
чекайте...
Коментарі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top
Навігація
Зв'язок

+38 (099) 256-96-89
+38 (098) 547-78-00