Калькулятор прибутку
uk
+38 (098) 555-70-19
+38 (066) 171-28-46
Замовити зворотній дзвінок
Главная > Послуги > Цеовіт Антистрес – запобігати, а не лікувати наслідки

Цеовіт Антистрес - запобігати, а не лікувати наслідки

Про продукт

Цеовіт антистрес – унікальна формула оптимально збалансованого комплексу хелатованих елементів живлення, взаємодоповнень стимуляторів росту, фітогормонів, органічних і амінокислот з мікробними полісахариди, яка забезпечує кращий гормональний баланс рослин.

Склад, г/л
N
Азот
Mn
Марганець
MgO
Магній
Zn
Цинк
Cu
Мідь
SO3
Оксид сірки
CO
Монооксид вуглецю
Fe
Залізо
Mo
Молібден
B
Бор
50 10 50 6.0 7.0 40 0.03 6.0 0.1 6.0
Цеовіт Антистрес призначений:
 • Для запобігання або зняття абіотичних стресів, викликаних несприятливими (природними) зовнішніми чинниками, і біотичних стресів, пов’язаних з використанням засобів захисту рослин;
 • Для забезпечення гармонійного розвитку і плодоношення культур.
 • Для доставки усіх “ліків”, необхідних для швидкого запуску адаптаційного антистресової механізму.

Гармональный дисбаланс

 

Стрес в житті рослини

 

Стрес – це загальна НЕ специфічна реакція рослин на вплив несприятливих зовнішніх факторів, яка викликає перебудову організму з метою активації захисних сил; в цей час рослини тільки використовують накопичені в клітинах речовини, а не поповнюють їх запаси.

Кожен раз протягом вегетаційного періоду, коли рослини відчувають стрес, особливо під час вразливих критичних фаз розвитку, генетичний потенціал рослин (максимально можлива врожайність) знижується на 10-15%, а в деяких випадках – на 30-40%. При багаторазових стресах протягом вегетації втрати врожаю можуть досягати 65-75%.

Різні види стресу діють на клітини неоднаково і викликають:

 • Дезінтеграцію і зміна клітин мембран;
 • Збільшення кількості шкідливих окислювальних агентів;
 • Погіршення нормального функціонування білків.

Кінцевим результатом такого впливу практично завжди є гормональний дисбаланс – рівні гормонів росту (ауксину і цитокинина) сильно знижуються, а гормонів стресу (етилену і абсцизової кислоти) значно збільшуються.

Управление развитие растений

Внаслідок стресів, без допомоги людини рослини реалізують свій генетичний потенціал лише на 25-35%.

Виживання і збереження життєвого потенціалу рослин в екстремальних умовах визначається їх здатністю швидко реагувати на різні стресові виклики, активувати ефективні захисні реакції і пристосовуватися до нових умов.

Ключовими регуляторними компонентами захисних та адаптаційних механізмів рослин є гормони, які здатні індукувати стійкість організмів до широкого спектру стресових факторів.

Как стрес влияет на урожай

Попередження стресу в критичних фазах розвитку рослин забезпечує реалізацію їх генетичного потенціалу.

«Проростання насіння для рослини, як і народження для людини – це стрес».

Рослина втрачає свій генетичний потенціал кожен день з моменту сходів насіння.

 

Нова система поглядів та пріоритет вирощування культур

Основні види гормонів

 

Гормони керують усіма біохімічними процесами. Вони визначають, які продукти (речовини) необхідно проводити, їх кількість і напрямки переміщення (які частини будуть рости – коріння, пагони або плоди). Визначають напрям розвитку в даний момент – вегетативне або генеративное, в залежності від співвідношення видів гормонів.

Предотврашение страсса растений

До фітогормонів відносяться гормони росту:

Цитокініни – гормон-відправник, який дає сигнал гормональним явищам, контролюючим розподіл і диференціацію клітин. Він утворюється в точках росту коренів, посилює ріст вегетативної частини рослин, збільшує життєздатність (молодість) рослин;  Остановить стресс растений

Ауксин – гормон-активатор ділення нових клітин, дає напрямок руху елементів живлення в рослині. Ауксин з пунктiв росту пагонів і стимулює розвиток коренів або плодів;

Гібереліновая кислота – гормон-регулятор розміру клітин, дозволяє клітинам рости в довжину.

І гормони стресу:

Етилен – гормон старості, який регулює рух гормонів, посилює активність кожного гормону, який домінує в клітинах, стимулює цвітіння і дозрівання плодів, при дії стресових факторів сприяє зменшенню бобів і квітів, завершення вегетативного росту, прискоренню дозрівання, зниження врожайності і якості насіння.

Абсцизова кислота відповідає за дозрівання клітин росту.

Коли рослина піддається стресу, крихкий баланс гормонів руйнується. Цей дисбаланс впливає на здатність рослини виробляти продукти фотосинтезу в більшій мірі, ніж дисбаланс поживних речовин, що виник через стрес.

Мінеральні елементи потрібні рослині як для виробництва фітогормонів, так і для забезпечення всіх фізіологічних потреб в розвитку.

Поживні речовини: фосфор (P), калій (K), цинк (Zn), марганець (Mn), бор (B) и кальцій (Ca) – беруть участь у виробництві Ауксина;
Поживні елементи:  азот (N) и волога – беруть участь у виробництві Гіберелінової кислоти и цитокінінів;
Поживні речовини:  бор (В) и молібден (Мо) беруть участь у виробництві Абсцизинів.

Фазы стреса растений

Інноваційні технології і механізми дії комплексу Цеовіт Антистрес. Використання з гербіцидами

Головною відмінністю дії комплексу Цеовіт Антистрес є неймовірна можливість рослин протягом двох годин, миттєво, транспортувати і засвоїти робочий розчин замість його довгострокового утримання на поверхні листя протягом 10-15 днів за допомогою традиційних ад’ювантів.

Тривале утримання складових гербіциду на поверхні листа затримує дихання і погіршує фотосинтез, що призводить до додаткового стресу рослин, який можливо порівняти з токсичною дією гербіциду.

Таке метод є корисним для знищення бур’янів, але надзвичайно шкідливим для промислових посівів, проте він з надлишком компенсується комплексом Цеовіт Антистрес.

Влияние гербицида на растение

 

I – спільне використання Цеовіт Антистрес з гербіцидами стимулює вегетаційний розвиток рослин при поліпшенні ефективності використання гербіцидів на 30-40%.

II – внесення Цеовіт Антистрес протягом 3-4 днів після обробки стресових культур гарантує інтенсивний розвиток рослин.

III, IV – традиційне використання гербіцидів з різними нормами внесення, так чи інакше, веде до стресової блокування рослин на 10-15 днів в так званій “гербіцидною ямі”.

Рівномірний розподіл робочого розчину і додаткова реакція рослин на моментальний стрес прискорюють в три рази швидкість дії гербіциду, при поліпшенні ефективності використання діючої речовини на 30-40%.

Живильні речовини зі складу Цеовіт Антистрес крім активної транспортування забезпечують харчуванням мікрофлору грунту для нейтралізації грунтових патогенів з посиленням її опорної здатності від стресів.

Гербицид + Цеовит

Аналогічні процеси дуже корисні і при спільному використанні грунтових гербіцидів і Цеовіт Антистрес для стабілізації стресових випадків на грунтовій біофабрикі.

Наявність спеціальних добавок на меті гарантувати оптимальне поглинання біологічно активних речовин в розширеному в 1,5 рази діапазоні температур (+8 … 30 ° С проти 18 … 24 ° С)

Використання Цеовіт Антистрес попереджає гербіцидний стрес рослин при спільному використанні з підвищенням ефективності використання гербіцидів на 30-40%.

Використання з інсектицидами

Цеовіт Антистрес – це перший комплекс, який на 65-70% перешкоджає розмноженню популяцій шкідників на посівах і сприяє системній дії контактних пиретроидов.

При спільному використанні з ЗЗР забезпечує практично повне – на 98% – знищення шкідників, виконуючи при цьому головну місію – забезпечення стійкості рослин до стресів.

Цеовит и Инстекцид Биологический еффект

Ефект підмоклого листа

Всі рекомендовані норми використання Цеовіт Антистрес корисні для рослин, але в умовах високих концентрацій він токсичний для шкідників типу колорадського жука і його яйцекладок.

Порядок знешкодження шкідників проходить в три етапи

Етап №1. Після проведення обприскування і засвоєння робочого розчину, на листках залишається специфічний запах, який відлякує жуків.

Етап №2. Швидка транспортування рівномірно розподіляє складові Цеовіт Антистрес по всій площі рослин і прискорює проходження всіх фізіологічних процесів. Це сприяє потовщення стінок клітин, які стають непридатними для харчування колорадського жука.

Надалі колорадський жук відсутня на оброблених листі – його присутність можливо тільки на новому молодому поколінні листя.

Етап №3. Рівномірний розподіл Цеовіт Антистрес зволожує нижню поверхню листя, де знаходяться відкладені яйця шкідника. Надлишкова волога розчиняє клейковину, яка утримує яйцекладки на листках, і сприяє осипання яйцекладок.

Залишившись без харчування личинки гинуть.

Є велика група шкідників, таких як білокрилка, баштанна попелиця та ін., Які поселяються в захисного слизу, яку вони виробляють в достатній кількості для поширення і захисту своїх популяцій. Складові Цеовіт Антистрес наскрізь пронизують слизові освіти і порушують їх зв’язку з листям. “Роздягнені” шкідники і їх потомство, завдяки активному впливу Цеовіт Антистрес, знищуються на 70-80%.

 

инстикциды убивают

 

При повторному обприскуванні, через 7-10 днів, змиваються залишки слизу і шкідників. При бажанні знищити шкідників можна за одну обробку, досить в робочий розчин Цеовіт Антистрес додати мінімальну кількість будь-якого інсектициду.

Використання з фунгіцидами

Цеовіт Антистрес завдяки високій концентрації мікроелементів володіє фунгіцидними властивостями і при самостійному використанні підвищує стійкість до захворювань на 30-50%, що дозволяє запобігти виникненню стресових обставин.

Цеовіт Антистрес очищає поверхню листя від цвілі і грибків з подальшим покриттям на певний період біополімерного плівкою, локалізує місця ураження з рубцюванням точок дотику і запобігає поширенню захворювань по рослині.

При спільному використанні Цеовіт Антистрес і фунгіцидів, завдяки їх спільному дії, зростає стійкість до захворювань і ефективність використання ЗЗР в 1,5-2 рази при одночасному збільшенні на 20-30% кількості та якості врожаю.

 

Цеовит + фунгицид

 

I – спільне використання Цеовіт Антистрес і Цеовіт моно Мідь попереджає захворювання рослин в діапазоні температур повітря + 8-10 ° С, тобто на 3-5 тижнів раніше інших фунгіцидів, використання яких можливе лише при середньодобовій температурі не нижче + 12 ° С.

III – спільне використання Цеовіт Антистрес і ЗЗР підвищує стійкість рослин до захворювань і гарантує їх здоровий розвиток.

 

результат использования фунгицида вместе с микроудобрениями

Рекомендації щодо застосування Цеовіт Антистрес

Цеовіт Антистрес слід застосовувати у всіх випадках для попередження та ліквідації стресу рослин, при застосуванні засобів захисту рослин в якості сильного антидепресанту і оптимально збалансованого комплексу харчування для підвищення врожайності, і якості продукції.

 

позакорневое внесение микроудобрений

 

Рекомендовані норми застосування Цеовіт Антистрес на гектар:

– 1 л / га – замість традиційних ад’ювантов для стимулювання живлення рослин на ранніх етапах їх розвитку, з метою попередження стресів і поліпшення на 30-40% ефективності дії гербіцидів;

– 1,5 л / га – для забезпечення мікроелементами живлення рослин з одночасним підвищенням їх стійкості до стресових ситуацій;

– 2 л / га – для зняття наслідків несприятливих умов і стресових ситуацій, а також для посилення захисних властивостей і ефективності споживання азоту.

Увеличение освоения азота

Необхідно пам’ятати, що:

– При знаходженні рослин в стресовому стані більше 7 діб стан посівів поліпшує додаткове внесення Цеовіт Мульти або Цеовіт Зав’язь Плюс;

– При прояві недоліку хоча б однією зі складових харчування (кофакторов гормонів) необхідно додатково вносити комплекси Цеовіт серії Макро або Моно.

Цеовіт Антистрес сумісний з більшістю ЗЗР, однак перед використанням необхідно проводити тест на сумісність з ними.

Переваги Цеовіт Антистрес перед традиційними аналогами

Цеовіт Антистрес крім головного призначення – запобігання, підвищення, опору і ліквідації наслідків стресів – при спільному використанні з ЗЗР підвищує, мінімум на 30-50%, ефективність їх дії, в тому числі: інсектицидів – на 65-75%, фунгіцидів – на 35 – 45%.

Спільне використання Цеовіт Антистрес із засобами захисту рослин гарантує майже 100% знищення шкідників і ліквідацію захворювань, при одночасному скороченні витрат ЗЗР на 30-40%.

Цеовіт Антистрес:

 • Підвищує адаптивні можливості рослин до несприятливих зовнішніх факторів, в тому числі, посухи, заморозків і т.д.;
 • Зменшує в 2 рази випаровування вологи з рослин через «зонтичного» впливу активної біополімерного плівки полісахаридів, які є складовими Цеовіт Антистрес; останні також сприяють рівномірному розподілу Цеовіт Антистрес по рослині;
 • Підвищує природну стійкість рослин до захворювань внаслідок стимулювання імунної системи;
 • Знімає стресовий стан і відновлює вегетативний розвиток рослин на 3-4 день після внесення;
 • Забезпечує збалансоване харчування і гармонійне гормональний розвиток рослин навіть в екстремальних умовах, коли не діють традиційні засоби і методи;
 • Сприяє досягненню генетичного потенціалу рослин завдяки запобіганню і зменшенню впливу стресових обставин.

продукты фотосынтезу

 

Слід зазначити те, що всі комплекси Цеовіт підсилюють дію один одного, стимулюють проходження всіх біологічних процесів, характерних для кожного з періодів розвитку рослин.

Збалансоване харчування через листя є ключовим фактором активного управління всіма фізіологічними процесами рослин, прискореного розвитку і швидкої адаптації до стресових факторів внаслідок інтенсивної поставки поживних речовин з кореневої системи до листя і з листя – до кореневої системи, забезпечує постійне омолодження павутинної кореневої системи.

корень это листья расположенные в земле

Схема управління зустрічними потоками продуктів біофабрики листя і кореневої системи

 

 

Для отримання високих врожаїв необхідно підтримувати рух поживних речовин від верхівки рослини вниз, а не знизу-вгору.

Зв’язок між кореневими і вегетаційними системами забезпечується фитогормонами.

Харчування з листя транспортується вниз для забезпечення постійного оновлення та наростання кореневої системи, що, в свою чергу, збільшує можливості поставки елементів живлення з грунту в листя.

Корінь – це листя, розташовані в грунті, а листя – це корінь, розташований в повітрі.

Аміни азот – більш енергетично ефективна форма азоту для контролю росту пагонів і підвищення вмісту цукру.

Нітратний азот запускає синтез цитокинина кореневими кінчиками для стимулювання росту клітин і пагонів.

Фосфор – регулює гормони для здорового росту коренів, бере участь в перенесенні енергії, руху цукрів, підвищенні стійкості до захворювань.

Калій регулює транспорт цукру, споживання води і синтез гормонів для росту клітин.

Кальцій – структурний компонент клітинних стінок, стимулює гормональний каскад реакцій і регуляцію руху ауксина, підвищує стійкість до захворювань і збільшує рух цукрів в плодоносних частинах рослини.

Магній – структурний компонент хлорофілу, кофактор синтезу багатьох ферментів, просуває поживні речовини до коренів і цукор від листя, підтримує і підсилює гормональну активність.

Мідь-структурний компонент рецептора етилену, необхідний для адекватної реакції рослини на етилен. Відіграє важливу роль у підтримці гормонального балансу при дозріванні і послідовному перетворенні азоту в амінокислоти і білки.

Бор підсилює міцність клітинних стінок, знижує окислювальну деструкцію ауксина, тим самим збільшує рівень і вплив ауксину, в тому числі збільшує рух цукру в плодоносних частинах рослин.

Марганець бере участь у використанні енергії, переміщенні фотосинтетических електронів, метаболізмі азоту і ауксину.

Цинк необхідний для синтезу ауксину, генетичної експресії, цілісності клітинної мембрани, трансферу енергії.

Молібден – кофактор для ферментів, які беруть участь в біосинтезі ауксина і АБК; має антиоксидантні властивості.

Кобальт знижує вироблення етилену за допомогою запобігання зв’язування необхідних компонентів в биосинтетические ферменти етилену.

Цеовіт Антистрес – забезпечуючи базовим харчуванням, додатковою енергією, керуючи фитогормонами, і балансом потреб рослин на всіх етапах розвитку разом з іншими комплексами Цеовіт, відкриває можливості отримання генетично запланованого врожаю.

Управління стресом – це шлях до збереження врожаю

Використання Цеовіт Антистрес разом з іншими комплексами Цеовіт, відповідно до потреб кожної з фаз розвитку, забезпечує рослини збалансованим харчуванням макро- і мікроелементами, регулює співвідношення фітогормонів, прискорює розвиток рослин, запобігає вплив абіотичних і біотичних стресів, вперше відкриває можливості

интенсивность испарения влаги

розкриття генетичного потенціалу рослин і отримання максимально можливих врожаїв.

Головною метою впровадження комплексів Цеовіт є досягнення агрономічної стійкості – забезпечення високих врожаїв в несприятливих зовнішніх умовах завдяки таким факторам:

 • Органічні кислоти забезпечують часткову очистку поверхні листя від грибкових утворень і пом’якшують воскове покриття, що покращує доступність робочого розчину до рослини;
 • Активна біополімерного плівка полісахаридів рівномірно розподіляє складові розчину по поверхні листя, покращує його засвоєння, з одного боку, і подібно парасольці захищає рослину від несприятливих факторів, з іншого боку;
 • Присутність поживних речовин в хелатній формі забезпечує швидке транспортування складових робочого розчину по всій рослині вже протягом 2-3 годин;
 • Підвищення концентрації розчинених речовин призводить до зростання осмотичного тиску в рослині і, як наслідок, в 2 рази зменшує випаровування вологи при спеці і отримання пошкоджень при заморозках;
 • Внесення додаткової кількості проліну, як осмотично активної речовини, сприяє утриманню води в клітинах;
 • Введення додаткової кількості гормонів росту – ауксинов, цитокінінів, гібереліни і промотора біосинтезу ендогенних фітогормонів власного виробництва, які регулюють гормональний баланс рослини на кожній з фаз розвитку, призводить до зменшення вмісту гормонів стресу і старіння – абсцизової кислоти і етилену, і підвищує антистресовий статут рослини;
 • Сприяння активній адаптації рослин до затяжних стресів, яка формує захисні механізми виживання з обов’язковою індукцією синтезу нових білків, які забезпечують захист клітин і проходження метаболізму в раніше непридатних до життя умовах.

 

Майже всі рослини відповідають на дію будь-якого стресора активізацією окремих груп генів і синтезу ними захисних білків, наприклад, підвищення температури викликає синтез білків, які захищають від теплового шоку.

Напишіть нам
чекайте...
0 / 5
Top
Навігація
Зв'язок

+38 (099) 256-96-89
+38 (098) 547-78-00